Weet je al wat je zoekt?

Weet je al wat je zoekt?

Hoi hoi
Ben een gescheiden vrouw en moeder van een dochter van 10
Ik merk aan mezelf dat ik het gezelschap om me heen soms toch echt mis
Al gaat het dagelijkse leven erg snel merk je dat je te weinig tijd hebt om contacten met mannen te leggen dus dacht probeer het hier eens ik bedoel jij bent hier ook toch!
Zou leuk zijn als we een klik hebben en dan verder zien wat er gebeurt maar wil vooral met een schone lij beginnen dus sta ook overal voor open!
Leeftijd speelt niet echt een rol als je je tot elkaar aangetrokken voelt gebeurt het toch wel!
Zie jij het wel zitten om het stukje tussen de lakens wat op vullen of durf je niet door mijn dochter?
We zien het wel toch? Hoeft niet persé een relatie uit voor te komen als we het maar leuk hebben samen!
Lieve kus en hoop tot gauw!

Leeftijd: -
Plaats: Vlissingen
Provincie: Zeeland
Land: Nederland
Florina
Leeftijd: -
Plaats: Vlissingen
Provincie: Zeeland
Land: Nederland

Sexdvertentie plaatsen anoniem
Druk op onderstaande knop om hier zelf een gratis en anoniem een sexdate advertentie te plaatsen. Kom zo gratis en anoniem in contact met mensen welke het zelfde zoeken qua seks als jij. Je hoeft alleen maar je (een anoniem) e-ailadres op te geven voor contact!

Advertentie plaatsen

402472 keer bekeken

Spreek af met vrouwen in de buurt

Unicornfeest uit Vlissingen

 Nu online

Graag zou ik op een unicorn lijken, het wordt niet altijd gewaardeerd, maar ik ben er zelf heel erg blij...

Stuur bericht naar Unicornfeest

speelpret uit Vlissingen

 Nu online

Op zoek naar een man die handig is met een hamer, geen timmerman maar gewoon handig met een hamer. Ik...

Stuur bericht naar speelpret

Dalila uit Vlissingen

 Nu online

Ik dacht 'doe eens gek' en waag die sprong in het diepe, op zoek naar de man van mijn leven. Ik zou hem...

Stuur bericht naar Dalila

Gerelateerde advertenties in de buurt